poniedziałek, 6 marca 2017

Gdzie podziała się jakoś? schowała się w taniości, może.


Jak zwykle na początku każdej opowieści była wielka niewiadoma. Czyli co kupić żeby było dobre. No i pomysł który nigdy się nie sprawdzał ale zawsze był pod ręką, czyli odwiedziny pobliskiego marketu. A tu jak to w markecie, tanio i bezsensu.

Ile trzeba nacierpieć się podczas golenia żeby zacząć szukać czegoś lepszeszego. HMM DUŻO


Tak czy inaczej natrafiłem na bardzo cielawy żel do golenia, który zakupiłem tak w zasadzie na próbę. Ale w ostateczności pozostał w mojej łazience na dobre.

Rewitalizujący żel do goleniaz wyciągiem z korzenia imbiru, witaminą E i aloesem.
• chroni skórę podczas golenia
• nawilża i zapewnia gładkość
• odświeża skórę

Jak działa:
Formuła z wyciągiem z korzenia imbiru, witaminą E i aloesem chroni skórę podczas golenia, nawilża i zapewnia gładkość. Korzeń imbiru ma właściwości lecznicze, antyoksydacyjne i przeciwzapalne, aloes doskonale koi i nawilża skóre. Witamina E to słynny przeciwutelniacz, zwalcza wolne rodniki i przywraca skórze zdrowy wygląd. Formuła o pH przyjaznym dla skóry.

Jak stosować:
Nałóż na dłonie i masuj wilgotną twarz do wytworzenia gęstej piany. Po goleniu spłucz.


Ten i wiele innych ciekawych produktów jest osiągalnych w dostawie do drzwi twojego domu. 
Jedyne co trzeba zachować by nie zapłacić kilku złotych za dostawę to przekroczyć wartość zamówienia o wartości 160zł. Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego co sprawi że będe mógł cię odwiedzić i bez kosztowo dostarczyć ten lub wiele innych doskonałych produktów.

SERDECZNIE ZAPRASZAM

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz